12 272 00 85    ul. Niepodległości 38 32-400 Myślenice

Pierwsza wizyta

W celu umówienia się na PIERWSZĄ WIZYTĘ u lek. dent. Krzysztofa Święch, a także na kontunuację leczenia uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu 501 160 588.

Na pierwszej wizycie  lek. dent. Krzysztof Święch wykonuje badanie (przegląd) z użyciem MIKROSKOPU STOMATOLOGICZNEGO, który pozwala na wykrycie nawet najdrobniejszych, początkowych zmian chorobowych w jamie ustnej (szczególnie próchnicy). Najczęściej wykonuje też w gabiencie cyfrowe zdjęcia RTG, aby uzyskać informację o stanie zębów Pacjenta, (szczególnie zębów które były leczone kanałowo, lub tego leczenia wymagają – najczęściej z powodu zaawansowanej próchnicy w miejscach styku sąsiednich zębów).

Sugeruję zaplanowanie całościowego leczenia stomaologicznego, które w razie potrzeby obejmuje takich specjalistów jak: ortodonta, chirurg implantolog, protetyk, endodonta i dentysta prowadzący.

Lekarz dentysta prowadzący współpracuje z pozostałymi specjalistami w celu uzystania zaplanowanego efektu leczenia.

W razie planowania uzupełnienia brakujących zębów wykonujemy zdjęcie wszystkich zębów tzw. RTG PANORAMICZNE.

Gdy planujemy wykonanie implantów, dla bezpieczeństwa zabiegu wskazane jest wykonanie badania TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ 3D (CT)  szczęki i żuchwy, która z zastowowaniem specjalistycznego oprogramowania pozwala na precyzyjnie ustalenie ilości, wielkości i położenia planowanych implantów w zależności od ilości kości, wielkości I usytuowania zatok u danego Pacjenta, a także w razie potrzeby regeneracji kości.

Jako właściciel firmy TWÓJ DENTYSTA zachęcam wszystkich Pacjentów do skorzystania z tej zaawansowanej diagnostyki MIKROSKOPOWEJ, także w przypadkach, gdy dalsze leczenie będzie prowadzone przez innych lekarzy pracujących w naszym zespole

Ból

Awaria – złamany ząb

Uśmiech na ślub

Przyjazd z zagranicy – kompleksowe leczenie

Wyjazd za granicę – ekspres