12 272 00 85    ul. Niepodległości 38 32-400 Myślenice

Personel

Opis personelu

Lek. dent. Krzysztof Święch – właściclel  i kierownik medyczny centrum stomatologicznego TWÓJ DENTYSTA.

Absolwent Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Praktykuje w zawodzie od 2002 roku stale ponosząc swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach praktycznych szczególnie w dziedzinie implantologii.

Wykonuje zabiegi ze wszystkich dziedzin stomatologii: endodoncji, implantoprotetyki (korony i mosty na implantach. stomatologii estetycznej oraz protetyki (korony, mosty, licówki). Leczy dzieci od pierwszego zęba używając gazu rozweselającego. Usuwa zęby i złamane korzenie zębów pod mikroskopem. Planuje wielospecjalistyczne (ortodontyczno-implantologiczno-protetyczne plany leczenia Pacjentów i prowadzi Pacneta podczas takiego leczenia.

Wszystkie zabiegi wykonuje z użyciem Mikroskopu stomatologicznego, a Pacjent może oglądać diagnotykę i przebieg leczenia na dużym monitorze.

Lek. dent. Artur W. Skutecki – specjalista chirurg, implantolog

Specjalista chirurgii stomatologicznej z ponad 20 letnim doświadczeniem w implantologii i chirurgii stomatologicznej. W naszej placówce zajmuje się implantologią, i chirurgicznym przygotowaniem Pacjenta do implantacji (regeneracja kości, podnoszenie dna zatok szczękowych), a także zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej: usunięcie „trudnych” i złamanych zębów, szczególnie zatrzymanych w kości zębów 8 (mądrości), resekcjami, hemisekcjami.

 

 

 

Lek. dent. Marta Bałazy

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się głównie  stomatologią zachowawczą,estetyczną,dziecięcą,chirurgią i endodoncją. Stara się tworzyć i budować  przyjazną i serdeczną atmosferę podczas zabiegów zarówno dzieci jak i dorosłych w gabinecie od ponad 6 lat. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Pasjonatka kolarstwa górskiego, narciarstwa,podróży bliskich i dalekich.

Lek. dent. Małgorzata Maksymiuk-Męcner

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2001 roku na Akademii Medycznej w Lublinie. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie pod okiem wybitnych fachowców. Później pracowała w prywatnych praktykach w Lublinie i Krakowie. Od 2014 roku w pracuje zespole lekarzy TWÓJ DENTYSTA w Myślenicach, gdzie ceni miłą atmosferę pracy, wielozadaniowość lekarza i uśmiech pacjenta. Zajmuje się stomatologią, endodoncją , stomatologią dziecięcą.

W pracy dba o dobre samopoczucie pacjenta zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. Szczególnie lubi pracę z dziećmi, które są dla lekarza niemałym wyzwaniem ale równocześnie sprawiają wiele radości i satysfakcji. W wolnym czasie lubi czytać książki , żeglować i wędrować po górach.

Lekarz stomatolog Karolina Zapszała

Jej pasją jest najwyższej jakości leczenie zachowawcze dające najlepszy efekt estetyczny dorosłych i dzieci (w tym wypełnienia typu kameleon dopasowujące się kolorem do naturalnego zęba) oraz protetyka. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie stomatologii estetycznej oraz leczenia endodontycznego w codziennej praktyce, a także uczestnicząc w najnowszych szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych. W pracy wykazuje się dużą sumiennością, cierpliwością oraz poczuciem humoru. Prywatnie uwielbia spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu oraz czytać książki

Lek. dent. Julia Oleszkiewicz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Doświadczenie zdobywała w Poradni Stomatologicznej Primdent w Krakowie. Szkoliła tam swoje umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji. Nieustannie kontynuuje rozwój zawodowy,  uczestnicząc w wielu kursach i zjazdach stomatologicznych. W pracy stawia na profesjonalizm, wdrażając najbardziej aktualne i najwyższe standardy leczenia. Ważny jest dla niej zarówno efekt terapeutyczny, estetyczny jak i komfort oraz zadowolenie Pacjenta.Jej ulubioną specjalnością jest stomatologia estetyczna.

Personel asystujący

ASYSTENTKA URSZULA PARYŁA

ASYSTENTKA IMPLANTOLOGICZNA MARZENA LESIŃSKA

HIGIENISTKA ANNA WARCZAK

ASYSTENTKA BOŻENA PĘCEK

ASYSTENTKA KINGA RÓG