12 272 00 85, ul. Niepodległości 38 32-400 Myślenice

PERSONEL

Lek. dent. Krzysztof Święch – właścicilel  i kierownik medyczny centrum stomatologicznego TWÓJ DENTYSTA.

Absolwent Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Praktykuje w zawodzie od 2002 roku stale ponosząc swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach praktycznych szczególnie w dziedzinie implantologii.

Wykonuje zabiegi ze wszystkich dziedzin stomatologii: ortodoncji (niewidoczne aparaty – alignery Clear Correct i Invisilign), endodoncji, implantoprotetyki (korony i mosty na implantach. stomatologii estetycznej oraz protetyki (korony, mosty, licówki). Leczy dzieci od pierwszego zęba używając gazu rozweselającego. Usuwa zęby i złamane korzenie zębów pod mikroskopem. Planuje wielospecjalistyczne (ortodontyczno-implantologiczno-protetyczne plany leczenia Pacjentów i prowadzi Pacjenta podczas takiego leczenia.

Wszystkie zabiegi wykonuje z użyciem Mikroskopu stomatologicznego, a Pacjent może oglądać diagnostykę i przebieg leczenia na dużym monitorze.

dr Paweł Zawadzki – specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

Absolwent kierunku Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył staż podyplomowy w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Już w czasie studiów aktywny członek studenckich towarzystw stomatologicznych oraz kół naukowych.

Doktor Paweł to chirurg z powołania, dla którego najważniejsze jest zapewnienie swoim pacjentom możliwie największej porcji komfortu, staranności i profesjonalizmu. Jest niepoprawnym optymistą. Jak sam mówi: „Stres w gabinecie stomatologicznym to przeszłość”. Empatia, cierpliwość, poczucie humoru i pasja to cechy, które najlepiej go opisują.

W praktyce klinicznej swoje zainteresowania skierował w kierunku Chirurgii Stomatologicznej. Odbył 5-letnie szkolenie specjalizacyjne w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej im. dr n. med. Zbigniewa Żaka w Krakowie, które zwieńczone zostało złożeniem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego i uzyskaniem tytułu Specjalisty Chirurgii Stomatologicznej.

Swoją wiedzę i umiejętności stale rozwija uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.

Prywatnie uwielbia wypoczywać aktywnie – uprawiając narciarstwo lub pływanie. Zapalony miłośnik motocykli. Chętnie oddaje się także pasji kulinarnej.

 

 

 

Lek. dent. Oleksandr Dovhal – specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Iwano-Frankowsku (2010 rok).
W naszym gabinecie zajmuje się wykonywaniem licówek, koron, mostów, protez na implantach.
W celu zapewnienia Pacjentom indywidualnie uzgodnionego przebiegu zaplanowanego leczenia przeprowadza także zabiegi z zakresu chirurgii, implantologii i endodoncji pod mikroskopem. Cechuje go odpowiedzialność i duża chęć do ciągłego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności oraz pewność siebie i duże poczucie humoru.
Do naszego zespołu dołączył w październiku 2022

Lek. dent. Marta Bałazy

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się głównie  stomatologią zachowawczą, estetyczną,dziecięcą, chirurgią i endodoncją. Stara się tworzyć i budować  przyjazną i serdeczną atmosferę podczas zabiegów zarówno dzieci jak i dorosłych w gabinecie od ponad 6 lat. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Pasjonatka kolarstwa górskiego, narciarstwa,podróży bliskich i dalekich.

Lek. dent. Małgorzata Maksymiuk-Męcner

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2001 roku na Akademii Medycznej w Lublinie. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie pod okiem wybitnych fachowców. Później pracowała w prywatnych praktykach w Lublinie i Krakowie. Od 2014 roku w pracuje zespole lekarzy TWÓJ DENTYSTA w Myślenicach, gdzie ceni miłą atmosferę pracy, wielozadaniowość lekarza i uśmiech pacjenta. Zajmuje się stomatologią, endodoncją , stomatologią dziecięcą.

W pracy dba o dobre samopoczucie pacjenta zarówno dorosłego jak i tego najmłodszego. Szczególnie lubi pracę z dziećmi, które są dla lekarza niemałym wyzwaniem ale równocześnie sprawiają wiele radości i satysfakcji. W wolnym czasie lubi czytać książki , żeglować i wędrować po górach.

Lek. stom. Justyna Stradomska – specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbyła w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie, a następnie swoją pracę doskonaliła w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, estetyczną i endodoncją. Kształci się uczestnicząc w najnowszych szkoleniach oraz konferencjach stomatologicznych. Pasjonatka dalekich podróży, salsy kubańskiej i tanga argentyńskiego.

PERSONEL ASYSTUJĄCY

Asystentka stomatologiczna Urszula Paryła

 Posiada 20 – letnie doświadczenie. Cechuje ją wysoka kultura osobista,
empatia i chęć niesienia pomocy. Jest ciepła, życzliwa, z poczuciem
humoru, ale jednocześnie podchodzi do pracy bardzo profesjonalnie.
Dokładna i sumienna, z zamiłowaniem wykonuje swój zawód. Wyszkoliła
wiele nowych asystentek.
Asystuje chirurgowi lek.stom. Pawłowi Zawadzkiemu podczas zabiegów
chirurgii stomatologicznej i implantologii oraz pełni asystę podczas
zabiegów implantologicznych, endodontycznych i protetycznych
wykonywanych przez lek.stom. Krzysztofa Święcha.

Asystentka Bożena Pęcek

Asystentka Kinga Hodana

Oksana Harasymchuk – higienistka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna, dołączyła do naszego zespołu w 2022 roku. Pełni asystę przy zabiegach stomatologicznych wykonywanych przez lek. stom. Oleksandra Dovhala. Lubi swoją pracę, a największą radość dają jej zadowoleni Pacjenci.